Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach

Obchody 11 Listopada

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Komorniki

Wspólnie uczciliśmy 11 listopada, upamiętniając tych, którzy poświęcili swoje życie dla wolności i niepodległości Polski.

Obchody rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła, skąd przemaszerowaliśmy do Ogrodu Pamięci. Tam złożyliśmy kwiaty jako symbol naszej pamięci i wdzięczności.

Następnie przenieśliśmy się do Centrum Tradycji i Kultury, gdzie mogliśmy uczestniczyć w niezwykłym recitalu fortepianowym Krzysztofa Herdzina. Jego muzyka wzbudziła wiele emocji i przypomniała o naszym dziedzictwie, nawiązując do piękna i siły polskiej kultury.

Po koncercie czekała na nas chwila relaksu przy kawie i rogalach – czas na rozmowy, wspomnienia i wspólne cieszenie się tym wyjątkowym dniem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, współorganizatorom i partnerom za wspólne świętowanie. To był niezapomniany dzień pełen wzruszeń i jedności. Niech żyje Polska!

 

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 13 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 7 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 6 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 5 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 4 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 3 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 1 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 12 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 10 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 9 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 8 Galeria aktualności Obchody 11 Listopada  97 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności