Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach

Bandonegro! - Wideorelacja

14 lutego w GOK Komorniki było naprawdę wyjątkowo!

Zespół Bandonegro porwał publiczność w niezwykłą, muzyczną podróż pełną pasji, energii i argentyńskich brzmień.

Dziękujemy wszystkim za obecność i niesamowitą atmosferę – takie wieczory zostają w pamięci na długo!

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z tego wyjątkowego koncertu

Po lepszą jakość obrazu, zapraszamy na nasz kanał na YouTubie, gdzie wstawiamy film w 4k https://youtu.be/amKSphepHoU

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności