Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach

Noworoczne Spotkanie w Łęczycy – koncert „Od Wiednia do San Remo”

9 lutego 2025 roku w Domu Kultury „Nad Wirynką” w Łęczycy odbyło się wyjątkowe Spotkanie Noworoczne, które zgromadziło mieszkańców w atmosferze muzycznej elegancji i noworocznej radości. Głównym punktem wydarzenia był koncert operetkowy „Od Wiednia do San Remo”, który zachwycił publiczność pięknymi ariami i niezapomnianymi melodiami.

Na scenie wystąpili znakomici artyści:
Agnieszka Wawrzyniak
Bartosz Kuczyk
Emilia Zielińska
Mariusz Ruta

Dziękujemy wszystkim za obecność! 

Galeria zdjęć

Messenger_creatio1739201675155 Messenger_creatio1739201675155[35] Messenger_creatio1739201687763 Messenger_creatio1739201698066 Messenger_creatio1739201720003 Messenger_creatio1739201729640 Messenger_creatio1739201747388 Messenger_creatio1739201784292
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności