Otwieramy klubokawiarnię!
Już w sobotę, w wielkim stylu, do CTKu powraca miejsce, o które wielu z was pytało.
Coś, co na chwilę zniknęło, pozostawiając pustkę w sercu i brzuchach, teraz powraca ze zdwojoną siłą!

Klubokawiarnia Artystyczna POD PEGAZAMI to miejsce niezwykłe. Będzie w niej nie tylko możliwość zjedzenia ciasta i wypicia kawy. To miejsce oferuje szereg interesujących, artystycznych wydarzeń.
Regularne karaoke, open mic - każdy będzie mógł wyjść na scenę i coś zagrać lub zaśpiewać, możliwość zorganizowania minikoncertu, może stand upu?
To tylko kilka z opcji oferowanych przez nasze magiczne miejsce Pod Pegazami. Wszystko zależy od was - gości - mieszkańców gminy Komorniki, ale i nie tylko :)
Dlatego nie może was zabraknąć w sobotę, 16 maja o godzinie 17:00 w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach!

Prezentacja klubokawiarni, występy na klubowej scenie - kto chce - śpiewa lub gra na swoim instrumencie, a na koniec - koncert znakomitej Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo!
Widzimy się na miejscu! Smacznej kawusi!

