Voice of GOK Komorniki

Zespół Wokalny „Voice of GOK Komorniki ” rozpoczął działalność w październiku 2011 roku .Zespół tworzą panie śpiewające w duecie duet - Marta Torebko i Izabele Frąckowiak.
Zespół można usłyszeć na wernisażach wystaw, tworzonych dla Gminnego Ośrodka Kultury i podczas ważnych wydarzeń w Komornikach. Artystki śpiewają autorskie kompozycje Marty Torebko i mają na swoim koncie album pt. „Kobiety”.

Duet występował w „Poema Cafe” w Poznaniu, dał recital w Wielkopolskim Centrum Onkologii i podczas wystawy z cyklu: „Kobiety i….” w Łęczycy. Pojawił się na scenie podczas inauguracji roku kulturowego , ma na swym koncie występ w Telewizji Wielkopolskiej, ze specjalnym utworem, stworzonym na wystawę „Kobiety i Moda” .

W grudniu 2014 roku pojawił się na scenie obok gwiazd muzyki portugalskiej.

Zespół również stworzył specjalną jubileuszową piosenkę z okazji jubileuszu „25 lat” – Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach oraz do projektu edukacyjnego pt: „Leśne przemiany” pod nazwą: „Mgnienia z natury”.Dziewczyny z zespołu Voice of GOK Komorniki mogliśmy zobaczyć na otwarciu nowej galerii handlowej A2 w Komornikach 27 listopada 2015r.Promując swój album zatytułowany "KOBIETY" wystąpiły wspólnie ze znakomitym pianistą Jackiem Szwajem. Tego samego dnia wzięły udział również w XI Przeglądzie Piosenki Osób Niepełnosprawnych "SŁOWIK",gdzie wystąpiły w podwójnej roli.Marta i Iza nie tylko śpiewały,ale były jurorkami tego konkursu.