Klub Miłośników Fotografii "Migawka"

Klub Miłośników Fotografii działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach i powstał w 2011 roku z inicjatywy A.Pawlika dyr. GOK. Celem klubu jest integrowanie grupy osób z terenu Gminy Komorniki, które lubią fotografować, dla których fotografia stanowi pasję i jest czymś więcej niż „pstryknięciem” spustu migawki. Na spotkaniach miłośnicy fotografii mogą wymienić swoje doświadczenia, porozmawiać o nowych technikach fotografowania oraz przygotować nowe tematy wystaw lub pójść w plener. Jedną z pierwszych wystaw były „Bezkrwawe łowy”. Późniejsze wystawy to „Cudowna natura” , „Cztery Pory Roku” czy „Wakacyjna przygoda pod słońcem”. Położenie Gminy Komorniki w bliskości Wielkopolskiego Parku Narodowego sprawia że jesteśmy w samym centrum przyrody i możemy ją podglądać i utrwalać a najciekawsze zdjęcia staramy się prezentować na wystawach.

Spotkania są bezpłatne dla uczestników i odbywają się w I i III /pierwszy i trzeci/ czwartek miesiąca o godz. 17  w sali "Piwnica" w Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach.

Najbliższe spotkanie klubu "Migawka" odbędzie się w czwartek w dniu 9 stycznia 2020r. o godz.17 w sali GOK Komorniki  i  podziwiać będziemy   zdjęcia z Barcelony oraz  z tematu  pt. "Piękna architektura Polska" .

Wszystkim Sympatykom i Członkom klubu "Migawka" życzę  Wesołych i Radosnych Świąt

 

 Podsumowanie Konkursu Fotograficznego

pt. "Moje wakacje"             

W konkursie fotograficznym pt.Moje wakacje wzięły udział 23 osoby.Prace zostały zaprezentowane na wernisażu  w dniu 3 X 2019r.w sali "Piwnica" w Komornikach.Głosami  uczestników wystawy wybrano najładniejsze zdjęcia.Pierwsze miejsce przyznano Agnieszce Zakacz;II miejsce pani Marcie Mikołajczak-Mądrzak;III miejsce panu Ryszardowi Kaftańskiemu.Wyróżnienie otrzymała  Agnieszka Sarbak.Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim uczestnikom dziękujemy za u dział w wystawie i przysłanie bardzo ciekawych zdjęć.Wystawę jeszcze można będzie oglądać w GOK Komorniki na II piętrze.  

 
 
 
 
 
 

 

     
 
  
 
 
 

zobacz dobre profesjonalne zdjęcia

Łąka ukwiecona,fot.Andrzej Muras
Poranek nad stawem,fot.Andrzej Muras
fot.Andrzej Muras-staw wiosną
Rogalin,fot.Jerzy Kinas
Jezioro Łęknica,fot.Jerzy Kinas
Łęknica-fot.Jerzy Kinas
fot.Agnieszka Zakacz
fot.Ryszard Kaftański
fot.Ryszard Kaftański
fot.Ryszard Kaftański
fot.Ryszard Kaftański
fot.Ryszard Kaftański
autor.R.Górniaczyk
R.Górniaczyk
R.Górniaczyk
R.Górniaczyk
Barwy jesieni-J.Góreckie
Tadeusz Brzęcki
Aleksandra Brzęcka
Aleksandra Brzęcka
A.Pawlik
A.Pawlik