Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych

„SĄ TYLKO DWA RODZAJE LUDZI:

CI, KTÓRZY ZBIERAJĄ ZNACZKI TURYSTYCZNE

ORAZ CI, KTÓRZY DOPIERO ZACZNĄ TO ROBIĆ."
 

To motto przewodnie nowo powstałego Klubu Kolekcjonerów  Znaczków Turystycznych  przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach. Pierwsze spotkanie odbyło się 29 września 2016 roku w Sali "PIWNICA". Inauguracji dokonał Dyrektor GOK p. Antoni Pawlik. Pokaźne grono "znaczkomaniaków" z terenu gminy Komorniki i okolic, obecnych, wyraziło wdzięczność za umożliwienie spotkań w stałym miejscu.

Kolekcjonerzy to grupa ludzi "pozytywnie zakręconych", aktywnych i lubiących turystykę w różnych formach - połączoną z ciekawym zwiedzaniem zabytków. Z punktu widzenia wieku to dzieci i młodzież, studenci, osoby w średnim wieku i seniorzy. Często całe rodziny lub pary. 

Przebywanie na łonie natury, wspólne spędzanie czasu na zwiedzaniu zabytków i zdrowym stylu życia - to atrybuty kolekcjonowania.

Kolejne spotkania odbędą się w każdy IV piątek miesiąca w Sali "PIWNICA" z tyłu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, ul. Stawna, o godz. 18.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Krystyna Nowak-Górska (krystyna.gok@onet.pl)

 

               

 

KOMUNIKAT

Przypominam członkom Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach, że w dniu 28.01.2022 roku (piątek), w sali PIWNICA, o godz. 18.00, odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze.

Obecność obowiązkowa.

Proszę pamiętać o maseczkach.

Krystyna Nowak-Górska

 

 

KLUBOWE NOWINKI

 

WIGILIA U KOLEKCJONERÓW
Członkowie Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach spotkali się w Centrum Tradycji i Kultury, by złożyć sobie wzajemnie życzenia, przyjąć prezenty od Świętego Mikołaja. Każdy uczestnik dobrowolnie podpisał oświadczenie o zaszczepieniu się. Nikt nie odmówił, niezaszczepionych nie było.
Wśród zaproszonych znalazł się Marian Adamski, przewodniczący Rady Gminy. Damian Konieczek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, pełnił jednocześnie funkcję gościa i gospodarza. Krystyna Nowak-Górska w organizację spotkania jak zwykle włożyła wiele serca, kolekcjonerzy zadbali o słodkości i pomagali w wystroju sali, na choince zawisły ozdoby szczególne - znaczki turystyczne. 
Przełamanie się opłatkiem z oczywistych powodów możliwe nie było, symbolicznie zrobił to za wszystkich składający kolekcjonerom życzenia Marian Adamski, także Damian Konieczek miał dla nich dobre słowo. Święty Mikołaj wspólnie ze Śnieżynką rozdawali przygotowane dla każdego uczestnika spotkania upominki.