Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych

„SĄ TYLKO DWA RODZAJE LUDZI:

CI, KTÓRZY ZBIERAJĄ ZNACZKI TURYSTYCZNE

ORAZ CI, KTÓRZY DOPIERO ZACZNĄ TO ROBIĆ."
 

To motto przewodnie nowo powstałego Klubu Kolekcjonerów  Znaczków Turystycznych  przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach. Pierwsze spotkanie odbyło się 29 września 2016 roku w Sali "PIWNICA". Inauguracji dokonał Dyrektor GOK p. Antoni Pawlik. Pokaźne grono "znaczkomaniaków" z terenu gminy Komorniki i okolic, obecnych, wyraziło wdzięczność za umożliwienie spotkań w stałym miejscu.

Kolekcjonerzy to grupa ludzi "pozytywnie zakręconych", aktywnych i lubiących turystykę w różnych formach - połączoną z ciekawym zwiedzaniem zabytków. Z punktu widzenia wieku to dzieci i młodzież, studenci, osoby w średnim wieku i seniorzy. Często całe rodziny lub pary. 

Przebywanie na łonie natury, wspólne spędzanie czasu na zwiedzaniu zabytków i zdrowym stylu życia - to atrybuty kolekcjonowania.

Kolejne spotkania odbędą się w każdy IV piątek miesiąca w Sali "PIWNICA" z tyłu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, ul. Stawna, o godz. 18.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Krystyna Nowak-Górska (krystyna.gok@onet.pl)

 

               

 

KOMUNIKAT

W dniu 17.09.2021 roku odbędą się uroczyste obchody 5-lecia Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach. Wstęp ograniczony zaproszeniem.

„Poprawiny” obchodów 5-lecia Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych odbędą się 24.09.2021 o godz. 18:00 w Sali „Piwnica” przy ul. Stawnej. Zapraszamy Przyjaciół i Sympatyków.

KLUBOWE NOWINKI

Powoli wszystko wraca do normalności, jeżeli można to tak nazwać.

Członkowie Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach już drugi raz spotkali się w Sali PIWNICA. Było wyjątkowo!

W maju postanowiliśmy, że czerwcowe spotkanie zaczniemy od grupowej fotografii przed budynkiem Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach.

Kolekcjonerzy przyszli w klubowych koszulkach, z kolorowymi balonami w rękach. Nawet padający chwilami deszcz nie zepsuł humorów. Cieszyliśmy się jak dzieci.

Zdjęcia fantastyczne, ale myślę, że moglibyśmy zrobić jeszcze kilka na tle miejsc znaczkowych na terenie gminy Komorniki