Sztuka w plenerze- "Malarskie podwieczorki na trawie"

13.08.2020 do 27.08.2020

"Malarskie podwieczorki na trawie"

Zapraszamy dzieci i doroslych na plener malarski w bajecznym cieniu komornickiej "Organistówki".

Do wyboru proponujemy dwa terminy: 13 i 27.08.2020

• dzieci o godz. 16:00
  • dorośli i młodzież powyżej 15 lat o godz. 17:30

Miejsce:

Plener przy CTK Gminy Komorniki

Zapisy mailowe: biuro@gokkomorniki.pl

Cena:

• dzieci 10 zł/os

--------------------------------------------------

O prowadzącym:

Mariusz Korbański - artysta malarz. Dyplom z malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Sztuki. Prace znajdują się wielu kolekcjach państwowych m.in. w Muzeum Narodowym w Krakowie oraz w kolekcjach prywatnych w Polsce, Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Szwecji, U.S.A. Dziesiątki wystaw indywidualnych i zbiorowych m.in. w Paryżu, Berlinie, Warszawie, Krakowie. Od ponad dwudziestu lat prowadzi autorskie warsztaty plastyczne z zakresu historii sztuki i kultury, wykłady, studyjne projekty, jak stworzenie cyklu prac dotyczących kodu DNA w Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu w Instytucie Chemii Bioorganicznej.