"Kultura w Drodze"- warsztaty ukulele w Plewiskach

07.11.2020

Warsztaty ukulele w ramach programu pt. „Kultura w drodze”.

Jest to nowa propozycja przygotowana przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego z myślą o mieszkańcach mniejszych miejscowości regionu. W ramach programu odbędą się warsztaty nauki i edukacji muzycznej na ukulele.

Warsztaty nauki gry na Ukulele odbęda się w Remizie w Plewiskach 7 i 8.11.2020r, godz. 16:00

Do dyspozycji warsztatowiczów dostępne będą instrumenty i świetny instruktor Pan Przemysław Śledź

Udział bezpłatny. Uwaga! Jednorazowo ze względu na bezpieczeństwo maksymalnie może w grupie odpowiednia ilość osób. W bezpiecznej odległości.
Jest szansa żeby skorzystać mógł z takiej możliwości, ktoś taki jak TY właśnie!

O prowadzącym

PRZEMYSŁAW ŚLEDŹ (GITARZYSTA, KOMPOZYTOR, MULTIINSTRUMENTALISTA)
"Zaczynałem w latach 90-tych grając między innymi w takich formacjach jak Animal Farm, La Guardia czy HOT WATER.
Od 2004 roku związany byłem z legendarna grupą MR ZOOB, z którą wydaliśmy płytę „OD POCZĄTKU /KAWAŁEK PODŁOGI”
Współpracuję z artystami w zakresie aranżacji utworów, nagrań sesyjnych oraz koncertów. Nie są mi obce różne style muzyczne: Rock, Ska, Trash, Blues, Funk, muzyka akustyczna i klasyczna. Miałem przyjemność pracować wydawniczo i koncertowo między innymi z Tadeuszem Woźniakiem , Wojciechem Kordą, Markiem Dyjakiem, Andrzejem Rybińskim, Janem Zielińskim oraz obecnie z Andrzejem Cierniewskim.
Od 2012 roku mam możliwość wykorzystania doświadczenia w teatrze grając w spektaklach w Teatrze Nowym w Poznaniu.
Od wielu lat skupiam się na edukowaniu. Nauka gry na gitarze i ukulele, buzuki, basie, czy to w formie indywidualnej czy podczas warsztatów to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Wykorzystuje moje doświadczenie i zdolności w wielu projektach w kraju . Prowadzę warsztaty na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie (jestem tez członkiem Jury), Frikolekcje – Woodstock Festiwal (3 sezony), Polska Akademia Gitary (2 sezony), Gitarowy Rekord Guinessa, Od 10 lat z powodzeniem prowadzę zajęcia z dziećmi jako instruktor w kilku placówkach o charakterze edukacyjnym m.in. Eduarto, Warsztatownia Artystyczna, Suchy Las, Art And Music, Filharmonia Pomysłów, Larte, Kisielewski SC, Kulturka, Kogel Mogel, Agencje Muzyczne w Koszalinie, ostatnio Warsztaty w Olandii, Fyrtel Główna, Cały Poznań Ukulele, Mobilny kontener kultury. Z powodzeniem pracuje z dziećmi autystycznymi oraz przeprowadziłem kilka audycji w specjalistycznych placówkach. Współpracuje również z Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy cyklu Czytam i czuję, Domowe Granie, Rodzinne Granie."