Świetlica Edukacyjna PRONATURA

Świetlica Edukacyjna PRONATURA zaprasza na nowe warsztaty.


Zadaniem zainicjowanego projektu w 2014 r. jest szerzenie twórczości i wiedzy ekologicznej w połączeniu ze sztuką i rekreacją. Świetlica oferuje zajęcia warsztatowe, pokazowe, seminaryjne oraz plenery. Przewidziane są spotkania z przyrodnikami i artystami.

W związku z szerzeniem edukacji w ramach zrównoważonego rozwoju, bliskości Wielkopolskiego Parku Narodowego, pionierska oferta zawiera się w kształtowaniu właściwych relacji społecznych i umiejętności artystycznych oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy zainteresowanych na zajęcia stacjonarne. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość wyjazdów plenerowych. Realizowany jest program edukacyjny: „Leśne Przemiany”, autorstwa Julii Kaczmarczyk-Piotrowskiej.

Podczas ferii zimowych i wakacji letnich świetlica :„Pronatura” oferuje cykle warsztatów dla dzieci. Uczestniczy w prezentacjach m.in. podczas Wielkopolskich Dni Ochrony Środowiska oraz Targach Edukacyjnych na Międzynarodowych Targach Poznańskich wraz z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.


Zapisy telefoniczne rezerwacji pod nr tel: 618-107-449.