Pracownia plastyczna dla dzieci: Komorniki, Plewiska, Łęczyca.

Komorniki

Pracownia dla dzieci przeznaczona jest dla uczestników w wieku od 6 – 13 lat. Spotkania obejmują zajęcia praktyczne z różnych dziedzin plastycznych. Dzieci biorą udział w wielu konkursach i pokazach oraz współtworzą cykliczne dekoracje w GOK Komorniki. Zajęcia prowadzi Julia Kaczmarczyk – Piotrowska.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w Sali „Piwnica” Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach.

Plewiska

Pracownia dla dzieci przeznaczona jest dla uczestników w wieku od 6 – 13 lat. Spotkania obejmują zajęcia praktyczne z różnych dziedzin plastycznych. Dzieci biorą udział w wielu konkursach i pokazach. Minionego lata spotkania, odbywają się w Parku Podworskim w Plewiskach, mając charakter mini pleneru. Zajęcia prowadzi Julia Kaczmarczyk – Piotrowska.

Spotkania odbywają się w każdy wtorek w DK Remiza, w Plewiskach.

Pracownia plastyczna - zapraszamy na zajęcia.
Zapraszamy na warsztat.
Zapraszamy do udziału w konkursie!
Zapraszamy na wystawę.