Pracownia plastyczna dla dzieci: Dom Kultury Wiry

Pracownia skupia dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Na zajęciach dzieci poznają różne techniki plastyczne i kierunki w malarstwie. Wykonują prace w ołówku, przy pomocy piórka, nożyczek. Dzieci z pracowni biorą udział w konkursach i wystawach organizowanych na terenie gminy i powiatu.

Pracownię nieprzerwanie już od ponad 20 lat prowadzi p. Maria Sikorska, zarażając swoją pasją, młodych ludzi, którzy bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych w poniedziałki, w godz. 15.00 do 17.00.

Zdjęcia z zajęć pracowni plastycznej, które odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 15.00 - 17.00

Od października 2017 r. zajęcia w pracowni plastyczne odbywają się w poniedziałki od godz. 17.00 do godz. 18.30. Prowadzi je Pani Joanna Dybizbańska - Nowak. Koszt zajęć 10,00 zł na miesiąc.