Pracownia plastyczna dla dzieci: Dom Kultury Wiry

Wiry

Pracownia skupia dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Na zajęciach dzieci
poznają różne techniki plastyczne i kierunki w malarstwie. Wykonują
prace w ołówku, przy pomocy piórka, nożyczek. Dzieci z pracowni biorą
udział w konkursach i wystawach organizowanych na terenie gminy i
powiatu.

Pracownię nieprzerwanie już od ponad 20 lat prowadzi p. Maria Sikorska, zarażając swoją pasją, młodych ludzi, którzy bardzo
chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych w poniedziałki, w godz.
15.00 do 17.00.

Zdjęcia z zajęć pracowni plastycznej, które odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 15.00 - 17.00

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na tworzenie stroików 07 grudnia o godz. 17.00. Spotykamy się  w Domu Kultury w Wirach. Kolejne zajęcia w pracowni plastycznej dla dzieci już w 2016 roku: 04 i 11 stycznia.                                                            Po feriach (18-29 styczeń 2016 r.) spotykamy się w pracowni 01 lutego.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               To już jutro !!!