Klub Seniora - Komorniki

Klub Seniora w Gminie Komorniki rozpoczął działalność w październiku 2008, przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach . Uczestnikami spotkań są mieszkańcy z terenu gminy Komorniki. Przewodniczącą jest Franciszka Wasilewska.

Klub Seniora przy GOK w Komornikach organizuje cykl „SPACERÓW PO MUZEACH” . Seniorzy ćwiczą gimnastykę relaksacyjną z doświadczoną instruktorką Marią Czubryj – Grześko. Przy  odpowiedniej oprawie muzycznej, tworzy się wspaniała atmosfera. Członkowie udzielają się na zajęciach jogi, aerobiku, dbają o profilaktykę zdrowotną. Spotkania klubowe grupy z Komornik odbywają się w trzecią środę miesiąca o godz.17:00  w sali "Piwnica" w Komornikach. .

GIMNASTYKA DLA SENIORÓW                                                                                                                                                    
Aktywność fizyczna jest  istotnym elementem decydującym o jakości i długości  naszego życia. Głównym celem gimnastyki osób w starszym wieku  jest zachowanie sprawności fizycznej i ogólnej aktywności życiowej. Dobrze zaplanowane ćwiczenia wzmacniają siłę mięśni i zmniejszają ich napięcie, minimalizują skutki przeciążeń narządów ruchu, poprawiają stabilizację kręgosłupa, wspomagają utrzymanie równowagi oraz pomagają zwalczać i zapobiegać bólom kręgosłupa
Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach zaprasza seniorów do udziału w zajęciach gimnastyki rekreacyjnej, prowadzonych przez doświadczoną Instruktorkę p. Marię Czubryj-Grześko.                                                                                            
Gwarantowana doskonała zabawa i relaks na każdym spotkaniu.                                                                                                   
Zajęcia odbywają się w sali GOSiR w Komornikach we wtorki i piątki o godz. 9.00
Krystyna Nowak-Górska

KOMUNIKAT
Klub Seniora - Komorniki organizuje wyjazd integracyjny połączony ze zwiedzaniem, który odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017 roku. 
W programie: zwiedzanie Baszty i Zespołu Pałacowo - Parkowego  w Żmigrodzie, zwiedzanie kościółka w Złotowie oraz przejazd do Cieszkowa. W Restauracji obiad i spotkanie przy muzyce i kiełbaskach w "WIGWAMIE".
Koszt ok. 95,00 złotych
Zapisy p. Franciszka Wasilewska i Krystyna Nowak-Górska, prosimy o wpłaty 50,00 złotych najpóźniej na najbliższym spotkaniu w dniu 10.05.2017 roku. 
Jak zwykle gwarantujemy świetną zabawę. 
Zapraszamy. (k)