Klub Miłośników Fotografii "Migawka"

Klub Miłośników Fotografii działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach i powstał w 2011 roku z inicjatywy A.Pawlika dyr. GOK. Celem klubu jest integrowanie grupy osób z terenu Gminy Komorniki, które lubią fotografować, dla których fotografia stanowi pasję i jest czymś więcej niż „pstryknięciem” spustu migawki. Na spotkaniach miłośnicy fotografii mogą wymienić swoje doświadczenia, porozmawiać o nowych technikach fotografowania oraz przygotować nowe tematy wystaw lub pójść w plener. Jedną z pierwszych wystaw były „Bezkrwawe łowy”. Późniejsze wystawy to „Cudowna natura” , „Cztery Pory Roku” czy „Wakacyjna przygoda pod słońcem”. Położenie Gminy Komorniki w bliskości Wielkopolskiego Parku Narodowego sprawia że jesteśmy w samym centrum przyrody i możemy ją podglądać i utrwalać a najciekawsze zdjęcia staramy się prezentować na wystawach.

Spotkania są bezpłatne, odbywają się w I i III /pierwszy i trzeci/ czwartek miesiąca o godz. 17 , w sali "Piwnica" w Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach.

Najbliższe spotkanie klubu "Migawka" odbędzie się w dniu 19 września o godz.17 i  przygotowywać będziemy  zdjęcia do ekspozycji "Moje wakacje".

 

Konkus dla  fotografujących

pt. "Moje wakacje"

             Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach  oraz  Klub Miłośników  

      Fotografii  ”Migawka”

zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych z terenu Gminy Komorniki do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Niepowtarzalne krajobrazy, pejzaże i widoki  są dla amatorów fotografii cennym momentem na uchwycenie wakacyjnego klimatu.

     Zdjęcia związana z  architekturą, przyrodą, znanymi  miejscami lub tajemniczymi zakątkami oglądanymi podczas letnich wakacyjnych wyjazdów - to cel naszego konkursu.

Zrób ładne 3 zdjęcia i  przyślij na adres: gokkomorniki@wp.pl do końca września 2019r.

Prezentacje zdjęć w dniu 3 X 2019 o godz.17 w sali "Piwnica".Zapraszamy

 
 
 
 
 
 

 

     
 
  
 
 
 

zobacz dobre profesjonalne zdjęcia

Łąka ukwiecona,fot.Andrzej Muras
Poranek nad stawem,fot.Andrzej Muras
fot.Andrzej Muras-staw wiosną
Rogalin,fot.Jerzy Kinas
Jezioro Łęknica,fot.Jerzy Kinas
Łęknica-fot.Jerzy Kinas