Klub Miłośników Fotografii "Migawka"

Klub Miłośników Fotografii działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach i powstał w 2011 roku z inicjatywy A.Pawlika dyr. GOK.

Celem klubu jest integrowanie grupy osób z terenu Gminy Komorniki, które lubią fotografować, dla których fotografia stanowi pasję i jest czymś więcej niż „pstyknięciem” spustu migawki.

Na spotkaniach miłośnicy fotografii mogą wymienić swoje doświadczenia, porozmawiać o nowych technikach fotografowania oraz przygotować nowe tematy wystaw lub pójść w plener. Jedną z pierwszych wystaw były „Bezkrwawe łowy”.

Późniejsze wystawy to „Cudowna natura” , „Cztery Pory Roku” czy „Wakacyjna przygoda pod słońcem”. Położenie Gminy Komorniki w bliskości Wielkopolskiego Parku Narodowego sprawia że jesteśmy w samym centrum przyrody i możemy ją podglądać i utrwalać a najciekawsze zdjęcia staramy się prezentować na wystawach.

Spotkania są bezpłatne, odbywają się w I /pierwszy/ wtorek miesiąca o 17 , w sali 203 w Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach

Wystawa prac konkursu fotograficznego pt "Muzyczne impresje" jest prezentowana w Gminnym Ośrodku Kultury  w Komornikach na II piętrze.
 

  zobacz dobre profesjonalne zdjęcia

Łąka ukwiecona,fot.Andrzej Muras
Poranek nad stawem,fot.Andrzej Muras
fot.Andrzej Muras-staw wiosną
Rogalin,fot.Jerzy Kinas
Jezioro Łęknica,fot.Jerzy Kinas
Łęknica-fot.Jerzy Kinas