Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych

„SĄ TYLKO DWA RODZAJE LUDZI:

CI, KTÓRZY ZBIERAJĄ ZNACZKI TURYSTYCZNE

ORAZ CI, KTÓRZY DOPIERO ZACZNĄ TO ROBIĆ."
 

To motto przewodnie nowo powstałego Klubu Kolekcjonerów  Znaczków Turystycznych  przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach. Pierwsze spotkanie odbyło się 29 września 2016 roku w Sali "PIWNICA". Inauguracji dokonał Dyrektor GOK p. Antoni Pawlik. Pokaźne grono "znaczkomaniaków" z terenu gminy Komorniki i okolic, obecnych, wyraziło wdzięczność za umożliwienie spotkań w stałym miejscu.

Kolekcjonerzy to grupa ludzi "pozytywnie zakręconych", aktywnych i lubiących turystykę w różnych formach - połączoną z ciekawym zwiedzaniem zabytków. Z punktu widzenia wieku to dzieci i młodzież, studenci, osoby w średnim wieku i seniorzy. Często całe rodziny lub pary. 

Przebywanie na łonie natury, wspólne spędzanie czasu na zwiedzaniu zabytków i zdrowym stylu życia - to atrybuty kolekcjonowania.

Kolejne spotkania odbędą się w każdy IV czwartek miesiąca w Sali "PIWNICA" z tyłu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, ul. Stawna, o godz. 18.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Krystyna Nowak-Górska (krystyna.gok@onet.pl)

 

               

 

KLUBOWE NOWINKI..

 

URODZINY KLUBU...

Wiele osób z różnych środowisk nie wierzylo w sens istnienia Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznyh w Komornikach. Na zalożycielskim spotkaniu było 8 osób, a w tej chwili Klub liczy 37. członków.
W dniu 19.09.2019 roku odbyło się uroczyste spotkanie będące podsumowaniem 3. lat działalności.
Jesteśmy jedynym takim Klubem więc nie mamy żadnego wzorca. Program naszej działalności wypracowujemy drogą prób i błędów. Bardzo cenimy sobie uwagi i podpowiedzi kolekcjonerów i sympatyków Klubu  Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach.
Gośćmi honorowymi tego spotkania byli przedstawiciele władz Gminy Komorniki i Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach. Mamy wielkie wsparcie i pomoc w realizacji naszych pomysłów i planów. Bardzo cenimy sobie współpracę w zakresie promowania idei Znaczka Turystycznego i promocji walorów turystycznych Gminy Komorniki. 
Nie zawiedli również zaprzyjaźnieni kolekcjonerzy: Terenia i Piotr z Zielonej Góry (Zatonie) oraz Maciej i Marek z Rawicza. Dziękujemy!
W czasie trwania uroczystości odebraliśmy wiadomość z urodzinowymi życzeniami od Prezesa i współpracowników firmy Znaczki Turystyczne ze Złotego Stoku. Dziękujemy!
W części oficjalnej był toast wzniesiony szampanem, torty ze świeczkami oraz tradycyjnie została wyświetlona prezentacja 3. roku działalności Klubu. Wszyscy goście wyrażali słowa uznania dla programu działania Klubu, było wiele życzeń i wspólnych zobowiązań w zakresie dalszej współpracy.

Wszystkim Gościom obecnym na naszych Urodzinach serdecznie dziękujemy za życzenia, a szczególnie przedstawicielom Urzędu Gminy Komorniki oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach. (k)