Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych

„SĄ TYLKO DWA RODZAJE LUDZI:

CI, KTÓRZY ZBIERAJĄ ZNACZKI TURYSTYCZNE

ORAZ CI, KTÓRZY DOPIERO ZACZNĄ TO ROBIĆ."

To motto przewodnie nowo powstałego Klubu Kolekcjonerów  Znaczków Turystycznych  przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach. Pierwsze spotkanie odbyło się 29 września 2016 roku w Sali "PIWNICA". Inauguracji dokonał Dyrektor GOK p. Antoni Pawlik. Pokaźne grono "znaczkomaniaków" z terenu gminy Komorniki i okolic, obecnych, wyraziło wdzięczność za umożliwienie spotkań w stałym miejscu.

Kolekcjonerzy to grupa ludzi "pozytywnie zakręconych", aktywnych i lubiących turystykę w różnych formach - połączoną z ciekawym zwiedzaniem zabytków. Z punktu widzenia wieku to dzieci i młodzież, studenci, osoby w średnim wieku i seniorzy. Często całe rodziny lub pary. 

Przebywanie na łonie natury, wspólne spędzanie czasu na zwiedzaniu zabytków i zdrowym stylu życia - to atrybuty kolekcjonowania.

Kolejne spotkania odbędą się w każdy IV czwartek miesiąca w Sali "PIWNICA" z tyłu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, ul. Stawna, o godz. 18.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Krystyna Nowak-Górska (krystyna.gok@onet.pl)

 

        
      

KLUBOWE NOWINKI...
Wiele spraw było omawianych na lutowym spotkaniu Klubu. Najważniejsze tematy to: uczestnictwo naszych członków w Spotkaniu Regionalnym w Kaliszu w dniu 29.04.2017 roku, Łużyckie Spotkanie w Łęknicy w dniach 9-11.06.2017 roku, przygotowanie do udziału w obchodach 720-lecia Lokacji Komornik oraz sprawy bieżące. 
"Ostatki" były okazją aby na stołach pojawiły się pączki i chruściki. 
W dalszej części spotkania Wiktor Cegiołka zaprezentował swoje hobby. Przeprowadził konkurs na tematy dotyczące ciekawostek z różnych dziedzin techniki. Nagrodą  były książki i ... lizaki.
Zapraszamy 23. marca 2017 roku. (k)