Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych

„SĄ TYLKO DWA RODZAJE LUDZI:

CI, KTÓRZY ZBIERAJĄ ZNACZKI TURYSTYCZNE

ORAZ CI, KTÓRZY DOPIERO ZACZNĄ TO ROBIĆ."

To motto przewodnie nowo powstałego Klubu Kolekcjonerów  Znaczków Turystycznych  przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach. Pierwsze spotkanie odbyło się 29 września 2016 roku w Sali "PIWNICA". Inauguracji dokonał Dyrektor GOK p. Antoni Pawlik. Pokaźne grono "znaczkomaniaków" z terenu gminy Komorniki i okolic, obecnych, wyraziło wdzięczność za umożliwienie spotkań w stałym miejscu.

Kolekcjonerzy to grupa ludzi "pozytywnie zakręconych", aktywnych i lubiących turystykę w różnych formach - połączoną z ciekawym zwiedzaniem zabytków. Z punktu widzenia wieku to dzieci i młodzież, studenci, osoby w średnim wieku i seniorzy. Często całe rodziny lub pary. 

Przebywanie na łonie natury, wspólne spędzanie czasu na zwiedzaniu zabytków i zdrowym stylu życia - to atrybuty kolekcjonowania.

Kolejne spotkania odbędą się w każdy IV czwartek miesiąca w Sali "PIWNICA" z tyłu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, ul. Stawna, o godz. 18.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Krystyna Nowak-Górska (krystyna.gok@onet.pl)

 

        
      

KLUBOWE NOWINKI...

2. URODZINY KLUBU ... 
     To spotkanie członków Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach było wyjątkowe. Aż trudno uwierzyć, że to już minęły dwa lata od naszego pierwszego powstania. 
     W uroczystościach udział wzięło 31. gości. Obecni byli przedstawiciele Urzędu Gminy w Komornikach, Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, firmy Znaczki Turystyczne ze Złotego Stoku, członkowie Klubu i sympatycy. Bardzo cenimy sobie obecność kolekcjonerów z innych stron Polski 
a tym razem byli przyjaciele z Zielonej Góry, Tczewa i Rawicza. BARDZO DZIĘKUJEMY!
     Po powitaniu obecnych i wzniesieniu toastu, goście wypowiedzieli wiele dobrych słów pod adresem Klubu życząc wszystkiego najlepszego na przyszłe lata. Niespodziankę zrobił nam p. Dyrektor GOK-u wręczając Gratulacje dla Klubu oraz Atlas Turystyczny Polski. 
     Na okoliczność podsumowania drugiego roku działalności przygotowano prezentację. Wszystkim uczestnikom spotkania 
 wręczone były materiały promocyjne z Urzędu Gminy i GOK w Komornikach. Również Kolekcjonerzy z Tczewa obdarowali nas materiałami promocyjnymi dot. Tczewa i Kociewia. 
     Największą niespodzianką i radością było wręczenie wszystkim "ZNACZKA KLUBOWEGO" ufundowanego przez firmę Znaczki Turystyczne. 
Przy pięknie udekorowanych i zastawionych stołach, dzieląc urodzinowe torty rozpoczęliśmy przyjacielskie rozmowy, które trwały do późnych godzin wieczornych. 
Trudno było się rozstać. 
Serdeczne podziękowanie 
za pomoc w organizacji tego spotkania.
Krystyna Nowak-Górska