XXVIII finał WOŚP w Gminie Komorniki -12.stycznia 2020

12.01.2020

XXVIII Finał WOŚP w Gminie Komorniki 12 stycznia 2020 roku

W Gminie Komorniki powołany został sztab WOŚP nr 752 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach. Szefem sztabu został Antoni Pawlik. Do współpracy z Wolontariuszami powołana została pani Urszula Kolińska.

Zapraszamy Wolontariuszy do współpracy przy XXVIII finale WOŚP.

Aby zostać wolontariuszem w Gminie Komorniki należy zarejestrować się online na stronie: iwolontariusz.wosp.org.pl Tam znajdziesz listę sztabów i sztab nr 752/Komorniki/ do którego możesz zgłosić się za pośrednictwem bazy wolontariuszy. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia będziesz jednak musiał/a udać się do Sztabu, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza.

Zarejestruj się jak najszybciej gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy

Temat XXVIII Finału WOŚP

„Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”

"Wybór tematu Finału to sprawa, nad którą zawsze pochylamy się długo i w szerokim gronie, konsultując z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Temat, który wybraliśmy na 28. Finał dotyczy niezwykle istotnego, a nieco zapomnianego obszaru w polskiej służbie zdrowia. Widzimy to w dziesiątkach próśb o wsparcie, jakie dostajemy ze szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Polacy po raz kolejny nam zaufają i że wspólnie zbierzemy środki, które pozwolą nam poprawić funkcjonowanie w kolejnej dziedzinie polskiej medycyny" – mówi Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.