WARSZTATY WAKACYJNE - DLA DZIECI

06.07.2020 do 28.08.2020

WARSZTATY WAKACYJNE - DLA DZIECI smiley

Szukasz wakacyjnych atrakcji dla Twojego dziecka? Jeśli tak, to mamy coś dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Mamy nadzieję, że będzie coś dobrego dla każdego.

Możesz wybrać jeden z czterech warsztatów, a może... dwa, trzy lub wszystkie!
A także jedną półkolonię.

WARSZTATY ARTYSTYCZNO - KULINARNE: 6-10.07.2020, godz. 9:00 - 14:00

Uwaga! MAMY NIESPODZIEWANIE KILKA WOLNYCH MIEJSC!

W trakcie intensywnego tygodnia dzieci będą miały okazję odkryć u siebie talent plastyczny oraz pobudzić zmysł smaku w trakcie zajęć kulinarnych.
Czas związany ze stroną kulinarną będą spędzać przygotowując dania i rozwiązując zagadki kulinarne. Produkt końcowy będą mogły skonsumować na miejscu lub zabrać ze sobą.
Efekt prac plastycznych, po uwiecznieniu na pamiątkowej fotografii również zabiorą do domu smiley
Dodatkowym efektem warsztatów będzie rozwój wyobraźni przez inspiracje, który pozwoli doświadczyć poczucia sprawczości i uwierzyć dziecku w Siebie i swoje możliwości.
Koszt tygodniowy tematycznych warsztatów wraz z materiałami 250 zł/os. Cena nie obejmuje wyżywienia, dzieci II śniadanie przynoszą z domu.
Zapisy mailowe: biuro@ctkkomorniki.pl (imię, nazwisko, wiek uczestnika, tel. kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego).

Opłaty za warsztaty: przelew bankowy Bank Pekao S.A. 97 1240 1747 1111 0010 0184 0466 (w tytule należy podać imię i nazwisko dziecka, termin i rodzaj warsztatów).

Karta zgłoszenia dziecka znajduje się u dołu strony. Kartę należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do CTK, ul. Kościelna 37 w godzinach 9:00-16:00.

PÓŁKOLONIA NAJWSPANIALSZE CUDA ŚWIATA: 13-17.07.2020, godz. 8:00 - 16:00
Półkolonia Strefy Bystrzaka: podróż i eksperymenty związane z różnymi miejscami świata
Koszty tygodniowy: 480 zł/os.
Zapisy przez Strefę Bystrzaka

WARSZTATY AKROBATYCZNE: 20-24.07.2020, godz. 9:00 - 14:00

Uwaga! BRAK MIEJSC NA TE WARSZTATY.

Warsztaty ruchowe z elementami akrobatyki, które odbędą się na naszej dużej sali. Zostanie dla nich zbudowany tzw. Air Track, czyli ścieżka akrobatyczna na 30 cm gruba, czy dająca dużą amortyzację nawet dla dorosłych. Dzieci poznają podstawy akrobatyki i gimnastyki, ucząc się prostych elementów akrobatycznych rozwiną gibkość jak również stabilizacje ciała. "Biegać- skakać , latać-pływać, w tańcu ruchu wypoczywać…"

WARSZTATY TANECZNE Z AKROBATYKĄ: 17-21.08.2020, godz. 9:00 - 14:00
Zajęcia poprowadzą Piotr Szwarc i Monika Musiał, znani tancerze m.in. z programów You Can Dance, Got to Dance, Mam Talent.
Poza oczywistą zabawą będziemy tańczyć Street Dance, Jazz Dance oraz ćwiczyć podstawy akrobatyki tanecznej.
Wysiłek, dużo śmiechu i zabawy gwarantowane!

WARSZTATY TEATRALNE: 24-28.08.2020, godz. 9:00 - 14:00

Uwaga! BRAK MIEJSC NA TE WARSZTATY

"Teatr ma być zabawą, ale i formą nauki, poznawania, odkrywania i poruszania wyobraźni"
Warsztaty poprowadzą aktorzy poznańskiego ASZ.TEATR, którzy mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu całorocznych i wakacyjnych warsztatów dla dzieci, z których dzieci po prostu nie chcą wychodzić. Rodzice muszą je wyciągać prawie na siłę wink

Na warsztaty odbywające się w godz. 9:00 - 14:00 dzieci przynoszą swoje przekąski. Na miejscu zapewniamy butelkowaną wodę mineralną. Poza tym opieka osób z uprawnieniami gwarantowana, a także gry i zabawy, które umilą nam czas między zajęciami warsztatowimi oraz... SEANSE FILMOWE DLA DZIECI !

ZAPRASZAMY WAS SERDECZNIE ! heart

Do pobrania: