Tre Voci "With Love"- koncert

TRE VOCI "WITH LOVE", czyli koncert z dużą dozą MIŁOŚCI heart

Termin: 12 września 2020 roku o  godz. 19:00
Miejsce: Sala GOSiR, ul. Polna 37, 62-052 Komorniki

Bardzo mocno wierzymy i wiele jaskółek na to wskazuje, że wrzesień będzie miesiącem, w którym koncert z dużą dozą miłości "WITH LOVE" w wykonaniu TRE VOCI zostanie zaprezentowany mieszkańcom Gminy Komorniki.
Koncert był organizowany przez nas z okazji Dnia Kobiet, który trwa przeciez przez cały rok, dlatego wrzesień też jest bardzo dobrym terminem na świętowanie z tej okazji.

TRE VOCI
Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.
Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater - Thailand), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), czy też w Vancouver (Centennial Theatre).

Zapraszamy Ciebie na piękny, enegetyczny koncert w TRE VOCI z dużą dozą MIŁOŚCI ! heart

Bilety są wyprzedane, choć warto jest dopytać się na początku września:
Cena: 49 zł / 40 zł seniorzy
mail: biuro@ctkkomorniki.pl
www.ctkkomorniki.pl

P.S. 1 Wszystkie bilety z datą 14.03.2020 będą ważne 12.09.2020
P.S. 2 Jeśli jednak nie odpowiada Tobie termin i musisz zwrócić bilet, to jak najbardziej możesz to zrobić:
- w miejscach, w których te bilety wcześniej nabyliście: np. jeśli w Remizie w Plewiskach, to zwrot nastąpi tam albo jeśli przelewem, to zwrot nastąpi przelewem