Tajemnice szuflady

20.07.2020

Chcecie się dowiedzieć, jak było dawniej w naszej gminie, jak wyglądały miejsca, które znacie i mijacie każdego dnia? Zapraszamy Was do odwiedzenia wystawy "Tajemnice szuflady - historia gminy Komorniki w starych fotografiach". Przjdźcie i zobaczcie, jak wyglądalo życie społeczne, gospodarcze i kulturalne na przestrzeni ostatnich dekad.

Wiele osób odpowiedziało na nasz odzew i podzieliło się swoimi obrazami gminy z przeszłości. Dzięki nim możemy dziś zaprezentować historyczne wydarzenia z życia naszych mieszkańców. Chcąc podzielić się z Wami wspomnieniami, od piątku 19.06.2020r. zapraszamy na plenerową wystawę obrazującą dorobek naszej wspólnej historii.

Ekspozycję można oglądać przed Centrum Tradycji i Kultury przy ul. Kościelnej w Komornikach do dnia 20 lipca 2020r.

Zapraszamy!

Wystawa została zorganizowana przez Urząd Gminy Komorniki i Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki.