Street i Jazz Dance online - Piotr Szwarc i Monika Musiał

27.05.2020 do 17.06.2020

STREET i JAZZ DANCE - Piotr Szwarc i Monika Musiał

Zapraszamy na COTYGODNIOWE zajęcia online z Piotrem Szwarcem o 14:30 i Moniką Musiał o 15:30
(pomiędzy zajęciami 15 min przerwy).
Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży, ale tak naprawdę każdy może wziąć udział.

Zajęcia są DARMOWE! Warunkiem uczestnictwa jest polubienie fanpage CTK na facebooku oraz dobre chęci :-)

WAŻNE! W dniu zajęć umieszczamy tutaj oraz na profilu facebook link na zajęcia, które będą prowadzone przez program ZOOM.
​- Należy pobrać program ZOOM na komputer lub telefon https://zoom.us/support/download
- A nastęnie wejść na link (poniższy link jest do zajęć 27.05):
Meeting ID: 954 5813 5878
- Można, ale nie trzeba się logować. Wystarczy kliknąć na powyższy link o 14:30 i wejść na zajęcia
- Całkiem możliwe, że będzie potrzebne podanie "Meeting ID" (powyżej)

NASI PROWADZĄCY:
PIOTR SZWARC
Swoją przygodę z tańcem rozpoczął pod koniec 2009 roku. Tańczy popping, b-boying. Interesuje się tańcem, jego historią oraz innymi elementami kultury hip-hop.
Uczestniczył w takich programach jak: 8 edycja You Can Dance – Po prostu tańcz , 3 Edycja Mam Talent, Got To Dance. Założył grupę taneczną "Need 4 Beat".
Organizator takich imprez jak trzy edycje warsztatów Popping4Poznań – zapraszając przy tym takich popperów jak Kaczorex, Lipskee,Fantom, Bienio, Tempsick, PopKate, Alkowy, Bestia, Stanley, Ufo, Pitzo.
Prezentował się oraz współpracował między innymi z: Diamante Wear, Plus, MTP-Międzynarodowe Targi Poznańskie, Art-Dance, B2D, Ray-Ban, PGA-Poznań Game Arena, Jake-Vision, Polsat "Got To Dance", TVN "Mam Talent", YCD.
Godz. 14:30

MONIKA MUSIAŁ
Z tańcem związana od 7 roku życia, począwszy od przynależności do Polskiej Federacji Tańca w organizacji IDO, gdzie zdobywała jako solistka wielokrotnie 1 miejsca w kategoriach disco-dance solo i formacjach na skale ogólnopolska.
W wieku 13 lat zaczęła rozwijać warsztat również z jazzu, klasyki, tańca współczesnego oraz styli street dance.
Szkoliła się pod okiem wielu wybitnych choreografów z całego świata, sama jeżdżąc po Europie by rozwijać swój warsztat.
Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych , na wydziale artystycznym, kierunku TANIEC o specjalizacji technika i kompozycja.
Jako nauczyciel współpracowała z wieloma szkołami i placówkami, prowadziła warsztaty w Polsce i za granicą, organizowała wiele projektów i wymian.
Zdobywczyni nagrody starosty za uznanie działań artystycznych na terenie Wlkp w kierunku rozwoju oraz ochrony kultury .
Ambitna w dążeniu do celu . Uwielbia zrażać swoją pasja innych ludzi.
Godz. 15:30

Wszelkie pytania przez Messenger, biuro@ctkkomorniki.pl lub 61 8107449