Scena Letnia w CTK

01.08.2020 do 30.08.2020

Co to jest "SCENA LETNIA" i wydarzenia towarzyszące w CTK?

Moc wydarzeń, spektakli, koncertów, seansów filmowych i warsztatów letnich na terenie i wewnątrz budynku CTK - Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki.

Między innymi czekają na Was:
WARSZTATY robienia Naturalnych Kosmetyków, Biżuterii Boho, Torb z T-Shirtów, Warsztaty taneczne Sensual Workshop dla pań, czy warsztaty Flamenco podczas Weekendu Hiszpańskiego lub gry na Ukulele podczas Cały Poznań Ukulele w Gminie Komorniki,

a wszystko to przelplatane:

- WEEKENDOWYMI KONCERTAMI, np. Bluesowo&Ludowo, Tango Fogg, Główny Zawór Jazzu, czy też finałowymi koncertami PPNOU na zakończenie tygodnia z Ukulele lub Los Bomberos na zakończenie Weekendu Hiszpańskiego, a także recitalem Hanny Śleszyńskiej.

Jeśli chcesz trochę poćwiczyć, to:

- JOGA w środy (dla dzieci i dorosłych) oraz ZUMBA w czwartki zapraszają Ciebie do aktywności.

A jeśli chcesz po prostu poleniuchować, pojeść i posłuchać muzyki, to zapraszamy na:

- LENIWE CZWARTKI - Chillout, Muzyka, Jedzenie

oraz na:

- TARGOWISKO PRÓŻNOŚCI: stoiska, muzyka, jedzenie i relaks - na koniec wakacji i początek nowego sezonu!

ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH LETNIĄ PORĄ NA SCENĘ LETNIĄ I NIE TYLKO ! heart

Cały program wydarzeń do pobrania poniżej.
Prosimy śledzić na bieżąco naszą stronę oraz profil na facebooku. Tam znajdą Państwo wszystkie szcegóły

Centrum Tradycji i Kultury - CTK
62-052 Komorniki