Otwarcie budynku Centrum Tradycji i Kultury

30.04.2020

OTWARCIE BUDYNKU CENTRUM TRADYCJI I KULTURY heart

Tak, to jest już ten moment!
Otwieramy nasze nowe Centrum Kultury... na razie tylko wirtualnie.
W czwartek 30 kwietnia, dokładnie o godz. 17:00, otworzymy je dla Was umieszczając film z symbolicznego otwarcia - tutaj... A jako antipasto, małą przekąskę, już dziś udostępniamy tutaj kilka zdjęć.

Nasz nowy budynek Centrum Tradycji i Kultury jest obiektem niepowtarzalnym choćby ze względu na jego architekturę, nowoczesne rozwiązania oraz fakt, że Gmina Komorniki wybudowała obiekt o blisko 2000 m.kw. powierzchni użytkowej z własnych funduszy.\
W budynku będą mieścić się dwie instytucje, Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki oraz Biblioteka Publiczna Gminy Komorniki.

Mamy nadzieję, już wkrótce współpracować z Wami podczas zajęć regularnych i warsztatowych z rękodzieła, tańca, fotografii, technik audiowizualnych, szycia, a także śpiewu. Chcemy zapraszać Was na projekcje filmowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, konferencje i pikniki na świeżym powietrzu. Wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie niezależnie od wieku.

A jakie byłoby otwarcie bez koncertu?
Na szczęście zaprzyjaźnione artystki nagrały specjalnie dla Was koncert, który będzie emitowany także 30 kwietnia o godz. 17:00, ale o tym mowa w kolejnym wpisie - kliknij tutaj...

Zapraszamy heart