Koncert Cello2Cello na otwarcie Centrum Tradycji i Kultury

30.04.2020

KONCERT CELLO2CELLO
NA OTWARCIE CENTRUM TRADYCJI I KULTURY GMINY KOMORNIKI

Cóż to byłoby za otwarcie Centrum Tradycji i Kultury bez koncertu?
Na szczęście intrygujący duet wiolonczelistek Cello2Cello zgodził się nagrać w swoim studio koncert dedykowany specjalnie wszystkim mieszkańcom Gminy Komorniki z okazji otwarcia nowego Centrum.

Duet Cello2Cello, czyli Agnieszka Kowalczyk i Izabela Buchowska, jest reprezentowany przez jedną z największych amerykańskich agencji artystycznych.
Tylko w 2019 roku artystki wystąpiły w Japonii, USA,  Hongkongu, Indiach, Chile, Argentynie, Wietnamie, Grecji, we Włoszech, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dając multimedialne show na wiolonczelach akustycznych i elektrycznych.
W swoich show łączą klasyczną wirtuozerię z rockową energią i imponującymi improwizacjami, prezentując hity pop, rock, jazz, a także najbardziej znane utwory z muzyki klasycznej i filmowej we własnych, oryginalnych aranżacjach.

"(...) wyjątkowa wrażliwość muzyczna i wirtuozeria"
Super Express New York

"(...) Fascynujące interpretacje, bez oglądania się za siebie. Bez kompleksów."
Jacek Hawryluk, krytyk muzyczny

Video promujące Cello2Cello - kliknij tutaj...

Koncert zostanie umieszczony do obejrzenia w czwartek, 30.04 o godz. 17:00, pod tym adresem https://komorniki.telewizjastk.pl/ łącznie z filmem z wirtualnego otwarcia Centrum Tradycji i Kultury i będzie dostępny do obejrzenia do 15.05.