DIY- Jesieni na przekór

Data wydarzenia: 
28.10.2020

 

 

 

 

DIY- niezbędne na jesień

 

 

 

 

 

 

 

Jesień, coraz krótsze i coraz chłodniejsze dni. Czas, w którym potrzebujemy wsparcia zarówno dla naszej skóry jak i samopoczucia. Zapraszamy na kolejne warsztaty z Renatą de Scarpa, na których zrobimy:

  • nawilżający i odżywiający balsam do ust. Naturalny, ekologiczny, wegański. W wyjątkowej formule zawierającej masło shea, wosk pszczeli i olej migdałowy. Naturalne barwniki, na przykład z soku z buraka czy z gorzkiej czekolady nadadzą pomadce piękny i smakowity kolor. 
  • krem / maść do rąk. To szczególnie ważny kosmetyk ponieważ nasze dłonie w ostatnim pół roku jak nigdy otrzymały ogromną dawkę preparatów dezynfekujących, które mocno przesuszają delikatną skórę dłoni. Aby nie dochodziło do mikropęknięć należy pamiętać o ich intensywnej pielęgnacji. Organiczne masła i naturalne oleje roślinne doskonale wnikają w głąb skóry dzięki czemu dobrze ją regenerują.
  • świeczka sojowa dla poprawy samopoczucia. Nadchodzą dni kiedy ciepły koc i książka to ulubiony czas dla wielu z nas. Niech te momenty umila jeszcze zapalona, naturalna świeca sojowa w twoim ulubionym zapachu. Świece sojowe palą się dwa razy dłużej od świec parafinowych i nie szkodzą zdrowiu.

 

28.10.2020 o godz. 17:00

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: biuro@ctkkomorniki.pl

Prosimy podać: imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i "kosmetyki"

Cena 70 zł/osoby 

__________________________

CTK Gminy Komorniki

ul. Kościelna 37